Nieuwbouw – Hartgerink’s Hof Haaksbergen
Aan de Albert Cuyplaan in Haaksbergen bouwen we nieuwe woningen op de plek van het voormalige autobedrijf Hartgerink. Er komen 3 appartementengebouwen. Koopmans Bouw BV ontwikkelt en bouwt deze woningen. Domijn neemt 2 gebouwen met in totaal 34 huurappartementen af. Het derde gebouw bestaat uit koopappartementen.
Met dit project zorgen we voor meer woningen in Haaksbergen. Zo helpen we woningzoekenden aan een fijne plek om te wonen.
Wat komt er?
De 34 sociale huurappartementen bestaan uit:
- 10 tweekamerappartementen van ongeveer 53 m²;
- 14 driekamerappartementen van 65 tot 68 m²;
- 10 driekamerappartementen van ongeveer 70 m².
Alle appartementen krijgen een balkon of terras. Op de begane grond komt een gezamenlijke fietsenberging.
Groene en duurzame woonomgeving
De appartementengebouwen komen in een omgeving met ruimte voor groen, ontmoeting en biodiversiteit. We bouwen de appartementen energiezuinig. Ze krijgen geen gasaansluiting en zijn volledig elektrisch.
Voorlopige planning
- Omgevingsvergunning definitief: 2026
- Start bouw: tweede kwartaal 2027
- Oplevering: tweede kwartaal 2028
De planning kan tijdens het project nog veranderen.
Verhuur
De appartementen komen op een later moment op WoningHuren.nl
Voor deze appartementen geldt dorpsvoorrang. Dat betekent dat mensen uit Haaksbergen voorrang krijgen bij de verhuur.
